3. ZA - přednáška 2. vyuč. hod. Ph Dr. Spurná, Ph.D.
4. ZL. - přednáška 2. vyuč. hod. Ph Dr. Spurná, Ph.D.
1. ZL - exkurze - sraz v 7,50 hod na náměstí TGM

Suplování:   Čtvrtek 21.3.2019

Změny v rozvrzích tříd:

1PSA

4.hod

FYZ

 

(1)

výměna <<

Klímová Edita

z 6.hod

 

4.hod

ANJ

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

ANJ

 

(13)

výměna <<

Pokorný Stanislav

z 4.hod

 

6.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 4.hod

1PSB

3.hod

CJL

 

(mim)

změna

Čápová Václava

(Ml)

 

4.hod

CJL

 

(mim)

navíc

Čápová Václava

 
 

4.hod

OSE

1sk

 

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

OSE

2sk

 

odpadá

 

(Ml)

1.ZL

1.hod

CJL

 

(mim)

změna

Blažková Hana

(Ch)

 

2.hod

CJL

 

(mim)

změna

Blažková Hana

(Ks)

 

4.hod

ZEH

 

(7)

výměna <<

Machuta Zbyněk

z 22.3. (Pá) 1.hod

 

4.hod

FYZ

   

výměna >>

 

na 22.3. (Pá) 1.hod

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ha)

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ha)

2ZAA

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bk)

 

3.hod

KLP

 

(19)

navíc

Šlapáková Martina

 
 

3.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ha)

2ZAB

1.hod

LIV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

LIV

 

(17)

přesun <<

Arletová Jana

z 1.hod

 

3.hod

KLP

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

KLP

 

(19)

přesun <<

Pokorná Ivana

z 3.hod

 

4.hod

CHE

   

odpadá

 

(Ha)

2.ZL

1.hod

BIE

 

(3)

výměna <<

Sentenská Hana

z 5.hod

 

1.hod

TEV

   

výměna >>

 

na 5.hod

 

5.hod

TEV

 

(cv)

výměna <<

Kolková Ilona

z 1.hod

 

5.hod

BIE

   

výměna >>

 

na 1.hod

2MSR

8.hod

ZPV

zpc

 

odpadá

 

(Ha)

3.ZL

1.hod

BIE

   

odpadá

 

(Ha)

 

2.hod

BIE

   

odpadá

 

(Ha)

3DVS

1.hod

ODP2

   

změna

Břendová Marie

(Me6)

 

2.hod

ODP2

   

změna

Břendová Marie

(Me6)

 

4.hod

ODP2

   

změna

Bürgerová Olga

(Me6)

 

5.hod

ODP2

   

změna

Bürgerová Olga

(Me6)

 

6.hod

ODP2

   

změna

Bürgerová Olga

(Me6)

3DZZ

-1.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

0.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

1.hod

ANJ

celá

(13)

navíc

Blážová Hana

 
 

1.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

2.hod

ANJ

celá

(13)

navíc

Blážová Hana

 
 

2.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

3.hod

ANJ

celá

(13)

navíc

Blážová Hana

 
 

3.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

4.hod

ANJ

celá

(13)

navíc

Blážová Hana

 
 

4.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Sd)

 

5.hod

OKO

 

(16)

navíc

Šedivá Alena

 
 

5.hod

ODP1

celá

 

odpadá

 

(Me2)

 

6.hod

OKO

 

(16)

navíc

Šedivá Alena

 
 

7.hod

PEZ

celá

(16)

navíc

Soukupová Bohdana

 

3MSR

7.hod

MAS

1sk

(4A)

spojí

Polívková Marie

(Hl)

4.ZA

6.hod

OSE

 

(P)

změna

Šlapáková Martina

(Tm)

4.ZL

5.hod

CHE

 

(3)

navíc

Sentenská Hana

 
 

5.hod

BIE

   

odpadá

 

(Ha)

4MSR

4.hod

SEA

 

(12)

přesun <<

Pokorný Stanislav

z 22.3. (Pá) 6.hod

 

4.hod

LIV

   

odpadá

 

(Ča)

 

Zpracováno v systému Bakaláři