Fotbalový festival zábavy a sportu: sraz v 8,15 hod. na 1. FK Příbram
1.ZA. - Ml, 1.ZL. - Cr, 1. MAS. - Pl, 2.ZA. - Bk, 2.ZL. - Ha , 2. MAS. - Cr, 3.ZA. - Po, 3.ZL. - Ha, 3. MAS. - Kk

Suplování:   Úterý 2.5.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1.ZL

     

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

1MSR

   

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

2.ZA

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

2.ZL

   

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

2MSR

   

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

3.ZA

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

         

3.ZL

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

3MSR

   

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

       

4.ZA

   

SČMZ

SČMZ

SČMZ

   

SČM2

SČM2

       

4.ZL

   

SČMZ

SČMZ

SČMZ

   

SČM2

SČM2

       

4MSR

   

SČMZ

SČMZ

SČMZ

   

SČM2

SČM2

       

Místnosti mimo provoz

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

1

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

   

11

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

2

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

3

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

7

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

8

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

         

9

   

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.ZL

2.- 7. hod Akce třídy

1DVS

1.hod

NEJ

něj

(15)

navíc

Karasová Eva

 
 

2.hod

VYP

 

(10)

navíc

Severová Věra

 
 

3.hod

VYC

 

(17)

navíc

Machuta Zbyněk

 
 

3.hod

KOO

   

odpadá

 

(Ks)

 

4.hod

VYC

 

(17)

navíc

Machuta Zbyněk

 
 

4.hod

INF

spoj

 

odpadá

 

(Ch)

 

5.hod

KLP

 

(17)

změna

Šlapáková Martina

 
 

6.hod

ANF

spoj

(17)

změna

Bürgerová Olga

 
 

7.hod

INF

spoj

(14)

navíc

Chvál Jan

 
 

7.hod

NEJ

NEJS

 

odpadá

 

(Ks)

 

8.hod

INF

spoj

(14)

navíc

Chvál Jan

 
 

8.hod

NEJ

NEJS

 

odpadá

 

(Ks)

1DZZ

1.hod

PSL

 

(10)

navíc

Severová Věra

 
 

1.hod

MUO

   

odpadá

 

(Kj)

 

2.hod

URM

 

(15)

navíc

Kalík Čestmír

 
 

2.hod

OSE

   

odpadá

 

(Kj)

 

3.hod

URM

 

(15)

navíc

Kalík Čestmír

 
 

3.hod

TEV

spTV

 

odpadá

 

(Cr)

 

4.hod

URM

 

(15)

navíc

Kalík Čestmír

 
 

4.hod

INF

spoj

 

odpadá

 

(Ch)

 

5.hod

URM

 

(15)

navíc

Kalík Čestmír

 
 

5.hod

URM

   

odpadá

 

(Kí)

 

6.hod

ANF

spoj

(17)

změna

Bürgerová Olga

 
 

7.hod

INF

spoj

(14)

navíc

Chvál Jan

 
 

7.hod

ANJ

anj

 

odpadá

 

(Bž)

 

7.hod

NEJ

NEJS

 

odpadá

 

(Ks)

 

8.hod

INF

spoj

(14)

navíc

Chvál Jan

 
 

8.hod

ANJ

anj

 

odpadá

 

(Bž)

 

8.hod

NEJ

NEJS

 

odpadá

 

(Ks)

1MSR

1.- 7. hod Akce třídy

2.ZA

0.- 7. hod Akce třídy

2.ZL

1.- 7. hod Akce třídy

2DVS

2.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

3.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

4.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

5.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

6.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

7.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 
 

8.hod

ZSP

 

(mim)

navíc

Enžlová Jarmila

 

2DZZ

1.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

2.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

3.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

3.hod

TEV

spTV

 

odpadá

 

(Cr)

 

4.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

5.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

6.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

7.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 
 

8.hod

URM

 

(mim)

navíc

Bydžovský Jan

 

2MSR

1.- 6. hod Akce třídy

3.ZA

-1.- 6. hod Akce třídy

3.ZL

0.- 7. hod Akce třídy

3MSR

1.- 7. hod Akce třídy

4.ZA

1.- 3. hod SČMZ-MAT

 

6., 7. hod SČMZ- ANJ

4.ZL

6., 7. hod SČMZ- ANJ

 

1.- 3. hod SČMZ-MAT

4MSR

6., 7. hod SČMZ- ANJ

 

1.- 3. hod SČMZ-MAT

 

Zpracováno v systému Bakaláři